"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Як нам перемогти Путіна ? (карта-схема)

Волонтери, що збирають по всій країні допомогу для армії, знають - дитячі малюнки стали оберегами українських військових, наші вояки ховають їх під каски, подекуди по кілька штук одразу. На жаль, допомагають ті дитячі талісмани не всім...

Тим не менш, діти малюють - допоки дорослі кладуть в скрині гроші, або пакують продукти, або везуть до зони, де точиться війна, броніки, каски, шкарпетки...

Нещодавно мене попросили відсканувати понад сотню дитячих робіт - від "каляк-маляк" до пронизливих дівчачих листів, які були намальовані та написані під час двох волонтерських фестивалів, в Берегові та Виноградові, для викладки в соцмережі. В процесі роботи мене особисто найбільше зачепив оцей:

img852.jpg

Потенційним моралістам з Росії (та й ватнікам вітчизняного покрою), які, дивлячись на цей малюнок, можуть накатати щось типу "І до чєго ж ви, бєндєровци, дєтєй довєлі" нагадаю байку про Пікасо й німців (общєдоступною мовою):

Однажды нацистский офицер, увидев на столе фотографию "Герники", спросил: "Это вы сделали?". "Нет" - ответил художник - "это сделали вы".
Tags: Украинская Революция, смехуёчки, умные вещи
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 12 comments