"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Політичний Дизельпанк з елементами Дизель-шоу

Реготання френд-стрічки над пані Верещук та її "дизельними тролейбусами" недоречне. Просто ви не цікавитесь історією техніки і не захоплюєтесь дизельпанком. А дарма. Цікавилися б - то оцінили б знання кандидатки в цьому питанні.

"Ванта́жний троле́йбус — вантажна автомашина з електродвигуном, що живиться струмом від підвісних контактних дротів. Має різновид (дуо́бус) з додатковим двигуном внутрішнього згоряння, який без тролейбусної електромережі або на відстані від неї живиться бензиновим чи дизельним пальним (дизель-тролейвоз). Відомий також як тролейбус-вантажник, тролейвоз, тролейкар, ремонтник, електровантажівка, неформально як «тролейбус без вікон» та в містах Йошкар-Ола та Чебоксари як «колоша» ...Сьогодні в Україні є близько 200 вантажних тролейбусів, зокрема: у Києві — майже 40 машин, у Донецьку — 15, в Одесі — близько 25, у Черкасах — 3, у Львові — 7, у Хмельницькому — 2 В Одесі, Черкасах, Житомирі, Києві і Донецьку вантажні тролейбуси ще працюють" - пише українська Вікі у відповідній статті Вантажний тролейбусА товариш  nikolauskass надіслав цікаву замітку з рідного міста:

"Український тролейбус із Кривого Рогу встановив національний рекорд, подолавши шлях у 1200 кілометрів.
Дизельний транспорт проїхав від Кривого Рогу до Житомира, а потім у зворотній бік по тому ж маршруту через столицю. У дорозі тролейбус був три дн
і".

Криворізкий дизельний тролейбус увійшов до Книги рекордів України
Tags: Интернет не ограничен рамками ЖЖ, маразмъ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 3 comments