"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Концепція змінилися: в 25% набирають ото кляте бидло

Блогер Олег Леусенко вчора відкрив мені очі на дві речі.

По-перше, я тепер знаю, чому "5 канал" по неділях, в кращий час, крутить не "Кіборги" чи "Останній бункер", а найтупіші індійські фільми.

По-друге, і це для мене відкриття, канал "Прямий", виявляється, транслює концерти Поплавського*.

Слово самому Олегу Леусенко: "Украинцы заинтересованы в победе Порошенко в контексте выживания нации и государства в целом. Поэтому, Пороху следует перевербовать часть люмпенов с помощью технологий до отметки 50%+. Иначе мы проиграем. Похоже, в штабе это стали понимать. Индийские фильмы на 5-м и концерты Поплавского на "Прямом" из этой оперы. Но, всего этого катастрофически мало. Нужны креативные хайпы, чтоб хотя бы частично зацепить левацкий плебс и хахлоф-микроросов."
Більше по доктрині селекції 25%-ного бидла - тут:

Чем отличается Порошенко от Путина и как нам из 25% сделать 50+


* Так-так, того самого, про якого Свята Уляна нещодавно написала памфлєт зі словами "...Поплавський — типовий представник тої спільноти ректорів, які зробили з державних навчальних закладів свої власні феодальні володіння. Але у цьому випадку це не лише заробляння грошей, корупція та зловживання службовим становищем, а й фактичне перетворення національного університету на такий собі заклад імені Поплавського, де все обертається навколо нього, та де він примусово впровадив культ власної особистості. Є безліч відео, фото і свідчень збоченої поведінки Поплавського — наприклад, він постійно дозволяє собі цілувати чи обіймати студенток. І навіть особисто у своїх інтерв’ю хвалиться тим, що дуже любить молодих студенток, і що він “шалун”. Лише за такі дії та висловлювання в цивілізованих країнах Поплавський вже б давно отримав кілька судових позовів. Поплавського можна сприймати як веселого, дивного персонажа, який зробив собі репутацію і підтримує образ сільського мачо, який ніколи не старіє, та має багато грошей. Утім, стає зовсім не смішно від розуміння, що такі особи роками паразитують на українцях, регулярно глузуючи та принижуючи гідність людей."З приводу того поста я написав у себе: " Чи міг я собі уявити, що колись вписуватимусь за Михайла нашого Поплавського? Але часи змінюються, і тут попри бажання маєш обирати - ти готовий разом з руйнівниками Старого Доброго Світу цькувати Харві Вайнштейна колгоспного розливу, чи мусиш стати на його сторону?"  І спитав у Святої Уляни:  "Чи нема в цьому пості огидного ейджизму? Чи не хоче група авторів, які ведуть цей блог, сказати, що літній чоловік не має права на маленьке щастя у вигляді двох люблячих його дівчат? Чи нема в цьому пості огидного сексизму, з натяками на те, що дві симпатичні дівчини не можуть щиро покохати немолодого чоловіка, а лише за гроші?"

Сьогодні я відправив Святій Уляні лінк на майже двогодинний концерт Михайла Поплавського, з тих, що транслюються на найелітарнішому каналі країни:

Tags: ОНИ наступают!, Хвейс-бучне, маразмъ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 2 comments