"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

"Порох", "Ква-ква", "Ламбада" aka Веселі Політичні Танці

Якось Старий Зюзьо вчергове віджог,  але його ідея засіла в мій мозок.

Порох

Яким міг би бути танець "Порох"?  Якраз в ті дні я подивився дивний фільм  "Происшествие, которого никто не заметил", в якому був не менш дивний танок - бугі-вугі під "Танець з шаблями". Асоціативне мислення повело мене через відому байку про голого Сальвадора Далі і  Хачатуряна до Дмитра Павличка, який закликав вождя вести його на путінські мечі.  І я уявив собі голих Зюзьо і Павличка, що пляшуть бугі-вугі під оцю музику. Це й буде кращий варіянт танцю "Порох".Однак на цьому мої хореографічні фантазії не зупинились. Політичні танці - то такий невичерпний жанр, що його вистачить на всіх. Отже, що б запропонувати ЗЕ-команді?

Пропоную танець "Ква-ква" з фільму "Пригоди Буратіно". Тут безодня сенсів - і кот Базіліо, з якого наліпили не одну, хе-хе, жабу на Коломойського, і дурнувата лялька, яка, втім, не схотіла бути маріонеткою... Ну, короче, якось так можна станцювати, наприклад, на черговом партійному з'їзді чи чергових курсах ВПШ в Трускавці:
Ну й щоб було дотричі, пропоную партійний танок для партії, відомої в народі як "ЗАЖОП". Одразу приходить асоціація з гіперсексуальною "Ламбадою", але у виконанні танцюристів Медведчука, Бойка і особливо Рабіновіча це мало б виглядати скоріше так (ну й щоб рідним русскім духом краще пахло):Пропозиції партійних танців для інших акторів нашого шоу пропоную кидати в коментарі. 
Tags: кино, музіка, смехуёчки
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 3 comments