"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Про Еллочку-лексикографиню

Рубрика "А чи знаєте ви?"

Еллочка "Людожерка" Щукіна могла обходитись 30 словами й виразами. Акторка, яка зіграла її - співробітник Загребського лексикографічного інституту імені Мирослава Крлежи.

еллочка
Еллочка-Тридцятислівниця

еллочка2
Наталія Юріївна, лексикографиня

Наталія Юріївна Воробйова-Хржич (хорв. Natalia Vorobjova-Hržić; 18 листопада 1949, Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область) — радянська, югославська і хорватська актриса, письменниця і поетеса. У 1971 році закінчила ГІТІС імені А. В. Луначарського. З 1969 по 1979 рік актриса зіграла ролі в 17 радянських фільмах.

Окрім ролі Еллочки, запам'яталася пікантною сценою з елементами стріптизу у екранізації новел А.П. Чехова "Карусель" (1970 р.), а саме новели "Роман з контрабасом", яку, в свою чергу неодноразово екранізували зарубіжні кінематографісти.Навіть після виходу заміж за хорвата на прізвище Хржич продовжувала зніматися під прізвищем Воробйова. З 1974 року по теперішній час Воробйова проживає в Загребі. Залишивши кар'єру актриси, вона займається літературною діяльністю, працює в Загребському лексикографічному інституті імені Мирослава Крлежи, виступає як консультант з російської мови в Хорватському національному театрі.
Tags: Интернет не ограничен рамками ЖЖ, как бы про ЭТО, кино
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 4 comments