"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Берегівський лангош - № 1 у світі

З пивним, кавовим та харчовим експертом Алєксом Богдановим взагалі сперечатися небезпечно, але тут треба просто погодитися і прийняти на віру. Бо так і є. В дитинстві дідо водив мене сюди на морозиво, потім заклад змінив профіль, і я з цимбором Андрієм, в середині 90-х, сюди ж почав регулярно ходити на пиво - з таким, як і нині, лангошем. Тоді там ще часом циган на скрипочці грав, вечорами.

ЛАНГОШ

Александр Богданов
Вчора о 15:07

Перед визитом в первую ужгородскую лангошную решил освежить вкус "Самых Лучших Лангошей в Мире". Заправил машину и поехал в Берегово в кафе "Оазис". Очень переживал, что работать не будут. На удивление... Работали.

Лангошы были. Даже "Уха по-Хортобадьски" была. Не дешево сейчас там. Лангош (сыр + сметана + чеснок) стоит 30 гривен. Уха - 60 грн за порцию 500 г. Она, уха, сейчас не острая изначально. Острый сегмент подают отдельно и ты сам себе "вымешиваешь". О туристах заботятся.

О Лангошах. Повторюсь еще раз. ЛУЧШИЕ, ЧТО Я ЕЛ. В Закарпатье, в Венгрии, и в Мире, в Целом. Просто ОТКРОВЕНИЕ. Это даже не обсуждается.

Сорри. Я все сказал.

Как найти "Оазис" в Берегово? А Вы еще Там не были? Жуть!...
https://goo.gl/maps/SxWM8SSbR5PZLrjV9

Вікі-довідка: Лангош (від угор. lángos — «полум'яний») — коржик із дріжджового тіста, який смажиться в олії. Подається найчастіше з часниковим соусом, сметаною, сиром або ж з усіма цими інгредієнтами разом. Лангош поширений в якості фастфуду і ярмаркового частування в Угорщині, Чехії, Словаччині, Сербії, Румунії, Австрії. В деяких джерелах лангош згадується як страва, яка потрапила до угорської кухні під час турецького ярма, в інших джерелах історія лангоша йде від давньоримських часів.
Tags: Берегово, Берегсас, Интернет не ограничен рамками ЖЖ, Хвейс-бучне, кулинарное
Subscribe

 • "І шенкєлєй, і шенкєлєй!"

  В етері наша рубрика "актуально-насущно", або "про Вовка промовка". Чудовий був фільм, до речі, тепер таких не знімають.…

 • В очікуванні Сторожових Птахів

  Мало до кого я відчуваю таку ж антипатію, як до паліїв трави та стерні. І тим не менш оця ініціатива викликає у мене змішані почуття: Полювання…

 • "Забути про Донбас!". Нарешті мене почули.

  Через шість років мене почули на найвищих щаблях влади. В 2015 писав*: "Донбас. Це архаїчне поняття з’явилося на початку 19-го століття,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic
 • 4 comments