"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Дадакіндер vs Ройтбург, хто кого заборєт?

Днями нагадав про себе (точніше, він нікуди й не зникав, просто я на нього в ФБ не був підписаний) легендарний культуртрегер Анатолій Ульянов-Дадакіндер, з чиєї "Прози" (сайт такий був, потім його закрили) я запозичив чимало знань про сучасне мистецтво. Дещо навіть зберіг і поширив, див, приміром Thom Puckey, Еротизм гранатомету та Порноглянець від Derek'a Ballard'a.

В ті славетні роки Толя запам'ятався мені своїм виразом, який я взяв на озброєння і не помилився. Прогноз був стосовно сучукрмистецтва, але виявився значно ширшим:А ФБ-стрічка принесла його срач з Олександром Ройтбургом, який похвалився листом подяки від Порошенка за його підтримку. Зваливший десято років тому у Стейти Дадакіндер з цього приводу написав:

"Вот он – апофеоз карьеры придворного художника, получающего благодарственное письмо от мёртвого царя, и по-лакейски благодарного в ответ. Лижи треснувший скипетр, старая псина! Как же здорово, что всё ваше поколение раболепных совковых прихехешников уходит в прошлое )))"

- після чого пішов майстри культури обмінялися ударами в типовому боксі-по-переписці.

Молодця, Толік. У мене в архіві навіть "Манифест утиного авангарда" зберігся.

Ну, й про Ройтбурга - давно думав про нього пост запіляти, от і знайшлася нагода:

Tags: как бы про ЭТО, умные вещи
Subscribe

 • "Три, два, один - двигуни загули!"

  Традиційно в цей день, ну а тим паче в круглу дату: Всіх, хто вважає за свято - вітаю!

 • "Перець" жжот

  Думаю, цей номер "Перцю" (№ 6/1987) в недалекому майбутньому буде дуже дорогим. Або ж його зберігання каратиметься за всією суворістю нових…

 • Гіпнотизуюче!

  Класна пісня, ІМХО. Кілька разів показали на нашому музканалі, у вигляді кліпу, зачепило, вирішив погуглити, хто й що. Знайшов ще отаку версію…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic
 • 0 comments