"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Творці і Кріейтори

1. Про творця. Ідея з партизанським розклеюванням листівок в підтримку Президента гідна поваги. Але треба йти далі, в поля, в народ, залишати свій уютний фейсбучек і - "від джерел до джерел", пардон, "від дверей до дверей". Взяти на озброєння тактику Свідків Яхве. Ходити парами. Отак п'є собі несвідомий обиватель недільний кофій, в двері дзвінок. Відкриває - а на порозі Бірюков з Моновою, чи Олєшко з Чікіним, чи Винничук з Цибульком, чи Палій з Лесею Яхно, чи Волох з Портніковим (а, нє, цей вже перефарбувався). "Здраствуйтє, вєрітє лі ви в ПОПа?" - і журнальця тобі красивого:

ПОПубка

2. Про кріейтерів. Кріейтерів* Петра Олексійовича за їхні креатиффи треба карати в давній китайський спосіб, лупити дрючками по пузяках після ситного обіду. Бо як таке в здорову голову може прийти? Ну хєр з вами, цинізм, брудні технології, всьо для побєди. Але невже ніхто не думав, що на цей агітплакат достатньо дві полоски домалювати чи в реалі доклеїти - і всьо, амба, плакали ваші гроші і старання ?

Ескіз картини "На бойовому посту. Провідний ЛОМ покинув зручне крісло і вийшов на охорону президентського агітплаката. Але ворог не спить..."

1+1

* "Творцы нам тут на хyй не нужны, - сказал он.- Криэйтором, Вава, криэйтором."
(с) В.О. Пєлєвін, Покоління П
Tags: Моё агиттворчество, Хвейс-бучне
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 4 comments