"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Скільки "Карателів" поїде на Схід?

Це залежить від нас.
Пише мій ФБ-френд, львівський журналіст, учасник війни на Сході Влад Якушев:


Допоможіть «Карателям» попасти на фронт
Першого вересня моя книга «Карателі» буде лежать у типографії, розповсюджуючи запах свіжої фарби і постане питання презентації. Буде львівський Форум видавців, і, напевно, презентації у інших містах, куди вже почали запрошувати, але мене запросили провести першу презентацію у Мар’їнці. Там де прослужив 9 місяців, там де відбувалась переважна більшість подій описаних у книзі. Презентація у Марї’їнці запланована на 13 вересня.
Я відчуваю, що мушу приїхати з книгою туди.
Дуже хочеться привести і подарувати книги бійцям, які зараз захищають Мар’їнку, мешканцям цього міста, про яких я пишу, залишити кілька екземплярів в школі. Але тут виникає проблема яку я самотужки не подолаю…
Я не власник книжок. Видавництво ДІПА взяло на себе всі видатки по підготовці книги до друку і видання її, тому я не можу сказати видавцям: «Дайте мені книги безкоштовно». На них витрачені чималі кошти, у видавництві працюють люди, які мають отримувати зарплату. Іншими словами, для того, щоб подарувати комусь книгу, я маю її викупити.
Я людина не багата. Максимально, що зможу купити сам – 5-6 книжок. Але це дуже мало. Хочеться, щоб хлопці на передовій могли прочитати про своїх попередників, які захищали ті ж позиції, бились тут до них.
Тому я звертаюсь до всіх небайдужих із проханням – допоможіть зібрати гроші хоча б на кілька десятків книжок.
Я не буду заробляти на цих книгах – відмовляюсь від авторського гонорару на цю партію. Видавництво теж зробить свій соціальний внесок, відпустивши книги по максимально можливій низькій ціні. Я рідко про щось прошу. Буду вдячний всім, хто відгукнеться.
Номер картки
ПриватБанк 5168 7572 9085 4407
Владислав Володимирович Якушев
Прошу репосту.
З повагою
ВладІ телесюжет про автора та його книгу:

Tags: Нelp!, Украинская Революция, изба-читальня
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments