"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

"Ето всьо порошковая хімія, дєтка!" або 1581.1.1.08

В боротьбі з основною базою інфоволонтерів в ЖЖ пав мій четвертий реальний профайл. Зогбанив Ібігданка і його... І найцікавіше - за що. Я навіть на Петра Сивочолого в той раз не гнав, а лише зауважив:

"Окрім вводних, треба ж постити щось і інтєрєснєнькоє. А все інтєрєснєнькоє для кацапомовних інфоволонтерів, звісно ж, в кацапському сегменті світової мережі. Зокрема, в "Пікабу", звідки взята ця хуйовинка про ртуть (оця, власне - Это химия, детка! ). Браво, порохнявиє! Там, в "Пікабу", ще багато чого цікавого є. Особливо за тегами "страна 404, майдан головоного мозга, Кастрюлеголовые" І хтось ще буде казати, що Ольгіно не афільоване з порохоботнею?"

Кілька помічників Ібігданки кинулися в дискусію, одному, більш-менш притомному, я намагався донести суть претензій: "По-перше, не сподобалось джерело інформації - ватне "Пікабу". Я розумію, що так легше, не треба напружуватись, і находити щось цінне на безмежних просторах світового інтернету. Взяти щось сміхуйочкове у москалів - хвилина роботи. Тіки нахуя тоді все це інфоволонтерство і відрубання якцапських мацаків ("щупалєц")? По-друге, мене бісить цей паскудний рашкованський стиль гумору. Є ще якась припижжена тітка з Московії, вона матюччам про тварин розповідає, ібігданки від неї теж окропом сцуть. Тому що вони плоть від плоті РусскагоМіра"

Після певної дискусії всі мої коменти разом з опонентськими зникли, і Головний Шоколадний ЖЖист України може далі сміливо розбавляти пости про 100500 перемог Сивочолого Гетьмана заніматєльними історіями, як от свіженьким із чудового ресурсу "Джойреактор" - про ужоси загніваючої Америки: "Новость: 22-летней учительнице грозит 25 лет тюрьмы за съёмку секса с 17-летним учеником... И камент: Они, сука, издеваются что ли? " Причому навіть в коментах до цієї новини про ІХ НРАВИ народ пише, що новина по суті фейкова, але коли це хвилювало нашу інфотітушню?

І так, обисьте знали: згідно Класифікацікатору відходів, у групі "Відходи виробництва продуктів харчових" є для наших героїв категорія, за кодом 1581.1.1.08 "Какао, шоколад зіпсовані, забруднені або неідентифіковані, їх залишки, які не можуть бути використані за призначенням". Остаточно вони зіпсуються через 245 днів. І не знаю, ким тоді будуть використані не за призначенням.
Tags: ОНИ наступают!, Украинская Революция, Хвейс-бучне
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 23 comments