"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Пост до "Дня народного єдінства"

Сьогодні наші сусіди святкують ерзац-замінник рідного, упраздньонного чубайсамі "октябрьскаго празнічка" - йому й присвячується цей триплет.

1. Сьогоді з фейсбук-стрічки дізнався, що мій земляк, берегівчанин Олексій, командує ротою морпехів в одній з найгарячіших точок під Маріуполем.Особисто я його не знаю, бо він трохи старший за мене, і вчився в іншій школі, проте його батько був директором тої єдиної в місті РОСІЙСЬКОЇ школи, в яку я ходив всі 10 років.

На мій великий жаль, колись найкраща, найсучасніша школа в місті через 40 років виглядає отак:
Колишня ЗОШ № 2 в Берегові: «Аpocalypse now»

В такому стані вона перебуває вісім останніх років. Вкрай нечисленних учнів, що ще хотіли вчитися російською мовою, перевели в іншу школу, а будівлю "законсервували". Ходили чутки, що під приватизацію. Подальша доля будівлі залишається невизначеною.

2. Подумки перейдемо "за лінію" фронту. Щира в своїй ватності "Єлєнка Данєцкая" зробила чергове щире зізнання:

Крим

Нагадаю, два роки тому вона зробила ще щиріше, але потім поквапилася випіляти. Але наші скрижалі пам'ятають як не все, то багацько...

Правда Новороссии

3. От й став в пригоді мій давній агітплакат, який я забацав ще задовго до відкритої війни "брата-сусіда" проти нас. Згадав за нього в контексті чергових дивних новин звідтам. Російське блогерство підписує до "нової героїні Росії" Наталі Поклонській отаку чєлобітну:

"Всем известны Ваша исключительно твердая гражданская позиция и незаурядное человеческое мужество, проявленные во время Русской весны, Ваш богатый опыт и достижения на ниве прокурорской деятельности, и, наконец, Ваше личное отношение к памяти о последнем русском императоре. В связи с вышеизложенным, просим Вас, используя Ваш юридический опыт и нынешний статус депутата Государственной думы Российской Федерации, инициировать на государственном уровне создание экспертной комиссии по расследованию обстоятельств отстранения от власти Николая II Романова, а так же обстоятельств, связанных с появлением на свет и публикацией всех связанных с этими событиями документов."

Не міг не відповісти давньому ЖЖ-знайомому, що опинився по той бік фронту, і тепер бажає в цьому архіважливому для Росії питанні розставити "точки над "і":

В современной российской орфографии нету буквы і и там паче ї, так что расставлять над ними точки просто невозможно. Можно бы над славной буквой ё, но её незаслуженно игнорируют. Разве что с подачи Поклонской вместе с монархией (Владимир Владимирович в таком случае внезапно окажется самым прямым наследником дома Романовых) восстановят и добольшевицкую орфографию. А заодно и прописку ижицы в школах. Ну и в прочих заведениях заодно. Строить Россию по Сорокину (не тому, что Питирим) - так последовательно.

Империя (+2014)
Tags: Берегово, Моё агиттворчество, Украинская Революция
Subscribe

 • ...Переходного Периода из Ниоткуда в Никуда (с)

  NB. Товаріщ Бігдан! Красти меми у ідейних опонентів - некомільфо. ( пруф на першоджерело)

 • Сало - 2.0

  Якби не канал "Прямий", то я б і не дізнався, що Поплавський презентував нову версію своєї пісні “Сало” А так - в тему.…

 • "Перець" жжот

  Думаю, цей номер "Перцю" (№ 6/1987) в недалекому майбутньому буде дуже дорогим. Або ж його зберігання каратиметься за всією суворістю нових…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic
 • 5 comments