"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Від "Океанів сопель" - до наших "томпсонів"

Це вже стає сталою традицією - щороку на День незалежності головною культурною подією свята стає масштабний концерт ОЕ і "потенційного кандидата в президенти" Вакарчука. І от що я про це думаю. Думаю, що Україна ніколи не стане справжньою державою, допоки її улюблений співак - цей потертий життям мажор, з хітами "Моя субтильна незалежність" (...І їй напевно не поможуть навіть танки і гармати) та "Я не здамся без бою" (себто, я вже готовий здатися, але бій "для годиться" мушу дати). І бог би з ним, Вакарчуком, але ж він насправді збирає стадіони, і йому щиро машуть прапорами!

Я ж мрію, коли стадіони у нас будуть збирати наші "томпсони". Певно, ці хлопці програють "ельзам" в музичних нюансах, але ж ви порівняйте дух:Канонічна версія в кліпі рве за душу ще сильніше:Вікі-довідкаМа́рко Пе́ркович-Томпсон (хорв. Marko Perković Thompson, нар. 27 жовтня 1966 р., с. Чавоглаве, Хорватія) — популярний хорватський співак і музикант, автор-виконавець пісень патріотичної, любовної та релігійної тематики.

Марко Перкович народився 27 жовтня 1966 року в селі Чавоглаве в хорватській Далмації, в мальовничому краї Загора. Батьки - Анте і Марія Перковичі. ...Своє прізвисько, а також назву для гурту — Томпсон (англ. Thompson) Перкович дістав 1991 року від своїх бойових побратимів, коли, у зв'язку з початком хорватської війни за незалежність (1991 - 1995), він вступив у Хорватську національну гвардію, де йому як бойову зброю видали однойменний пістолет-кулемет, з яким Марко боронив рідне село від набагато краще оснащеного і озброєного загарбника — керованих сербами підрозділів ЮНА і загонів бойовиків сепаратистської Республіки Сербська Країна.  Саме в той буремний, тривожний час Перкович написав просто на полі бою свій перший хіт «Bojna Čavoglave», який став символом перших днів війни за незалежність Хорватії і започаткував його музичну кар'єру. Пісня закликає всіх хорватів об'єднатися для боротьби з четниками, щоб ті не захопили рідне село Перковича - Чавоглаве.
Tags: Украинская Революция, музіка
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 6 comments