?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

По Донеччині - з піснею

І не з одною, а з цілим купажем українських пісень - від стрілецької "Шабелюки" до закарпатської "Команиці", від "Гімну ОУН" - до знов таки, закарпатської за походженням, а нині відомій всій Україні "Пливе кача". Не всією Донеччиною, звісно, а лише її краєшком:

"Берегівський чоловічий хор «Купаж» знають не лише в рідному місті. Колективу пішов сьомий рік, і за цей час майстри хорового акапельного співу (себто, без інструментального супроводу) українських пісень набули відомості й за межами Берегівщини, регулярно виступаючи на фестивалі стрілецької пісні «Красне поле» в Хусті, побувавши на фестивалі бойків та численних місцевих заходах. В розпал Революції Гідності, в січні 2014 «Купаж» виступив із різдвяними колядками з головної сцени Майдану в Києві. А в березні цього року співаки зробили тур звільненою Донеччиною, давши низку концертів в Слов’янську та Артемівську."

Детальний звіт - далі за посиланням (це перша частина, далі буде):
Берегівський "Купаж" здійснив патріотичний тур звільненою Донеччиною

Ці три дні я був при "Купажі" фотокором, піарщиком і навіть відеооператором, щоправда, лише з камерою, що в фотоапараті.
Але знімав нас і професійний оператор, тож, раз і я потрапив у камеру - разом із 13 берегівчанами (10 - хор "Купаж", 11- ий - боєць батальйону "Січ" Василь (він же ж й фундатор хору, і його учасник, див. Звільнений Слов'янськ - від Закарпаття з любов'ю, 12 - мій товариш Дмитро (теж на кшталт фотокора-дубльора) і 13 - ий - Прапорщик Пацюк, Льоша, боєць ВСУ, який добровольцем на фронті з літа):Ознайомитись із взірцями творчості самодіяльного хору "Купаж" можна тут (і далі за плей-листом)та на сторінці в ФБ: КУПАЖ - Берегівський чоловічий хор

Славянск.JPG

Comments

( 4 comments — Leave a comment )
krajzer
Mar. 16th, 2015 11:01 am (UTC)
???????????
Що, взагалі пусті зали були?..
pan_baklazhan
Mar. 16th, 2015 11:33 am (UTC)
Re: ???????????
Це були зйомки тіпа кліпу.
За задумом, хор мав співати для одного бійця в розбитому порожньому залі (клуб авіаційного училища, кілька років як студмістечко закрито, а вікно вибило вибухами мін минулоріч).
Але під"їхав земляк із хлопцями (той, що з оселедцем) і зняли з ними.

Концерти давали в двох ДК (в якості гостей міста), в шпиталі, для бійців - саперів, для нацгвардійців на Карачуні, в бібліотеці Артемівська,і на площі в Слов"янську.
krajzer
Mar. 16th, 2015 11:34 am (UTC)
Re: ???????????
Як на мене, треба місцевих якось залучати...
Най, бо, вже починають відчувати себе українцями...
pan_baklazhan
Mar. 16th, 2015 12:03 pm (UTC)
Re: ???????????
Це й було однією з цілей туру.
Почитайте весь матеріял-звіт, якщо цікаво.
( 4 comments — Leave a comment )

Profile

Щирий баклажан
pan_baklazhan
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
Website

Latest Month

October 2019
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow