"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

По Донеччині - з піснею

І не з одною, а з цілим купажем українських пісень - від стрілецької "Шабелюки" до закарпатської "Команиці", від "Гімну ОУН" - до знов таки, закарпатської за походженням, а нині відомій всій Україні "Пливе кача". Не всією Донеччиною, звісно, а лише її краєшком:

"Берегівський чоловічий хор «Купаж» знають не лише в рідному місті. Колективу пішов сьомий рік, і за цей час майстри хорового акапельного співу (себто, без інструментального супроводу) українських пісень набули відомості й за межами Берегівщини, регулярно виступаючи на фестивалі стрілецької пісні «Красне поле» в Хусті, побувавши на фестивалі бойків та численних місцевих заходах. В розпал Революції Гідності, в січні 2014 «Купаж» виступив із різдвяними колядками з головної сцени Майдану в Києві. А в березні цього року співаки зробили тур звільненою Донеччиною, давши низку концертів в Слов’янську та Артемівську."

Детальний звіт - далі за посиланням (це перша частина, далі буде):
Берегівський "Купаж" здійснив патріотичний тур звільненою Донеччиною

Ці три дні я був при "Купажі" фотокором, піарщиком і навіть відеооператором, щоправда, лише з камерою, що в фотоапараті.
Але знімав нас і професійний оператор, тож, раз і я потрапив у камеру - разом із 13 берегівчанами (10 - хор "Купаж", 11- ий - боєць батальйону "Січ" Василь (він же ж й фундатор хору, і його учасник, див. Звільнений Слов'янськ - від Закарпаття з любов'ю, 12 - мій товариш Дмитро (теж на кшталт фотокора-дубльора) і 13 - ий - Прапорщик Пацюк, Льоша, боєць ВСУ, який добровольцем на фронті з літа):Ознайомитись із взірцями творчості самодіяльного хору "Купаж" можна тут (і далі за плей-листом)та на сторінці в ФБ: КУПАЖ - Берегівський чоловічий хор

Славянск.JPG
Tags: Берегово, Пан Баклажан, Украинская Революция, зацени!
Subscribe

 • какАо-какаО...

  Нещодавно ЖЖ-стрічка принесла мені цей адовий кліп, з яким у мене є один особистий спогад розриву шаблонів. Рік десь +- 2001-ий, і мені треба вперше…

 • Кулінарно-лінгвістичне

  Вибачейте, не втримався... До речі, бачу, мало хто знає про існування тест-слова "полядвиця"

 • Stop it, COVAX !

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic
 • 4 comments