"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

Мерцішор. The Best of.

Щороку 1 березя відзначаю це славно свято наших сусідів румунів та болгар (ці - через Чорне море, але ж теж сусіди) - Мерцішор. Не гучно, майже умовно, але ж...

І щорічно ось вже який рік роблю з цього приводу пост. А в цьому пості зроблю вижимку з усіх попередніх, тксзть, The Best of з агітплакатів, музики етц.34.90 КБ


Коли дізнався, що на 1 березня ще й Всесвітній день кішок припадає (від яких я не прусь, адже сам "птахівник", яким кішки зовсім не друзі), то забацав отакого плакатика, запозичивши основу у Васі Ложкіна:


Мяурцишор

Ну а минулого року актуальною була вже суто патріотична тематика:

Marcisor

Болгарська складова свята мене якось не чіпляє, а от до Румунії я давно дихаю нерівно, і побував там в різній якості чотири рази, в тому числі видерся із другом на найвищу їхню гору Молдовяну. А це з перших вражень:Ну, й трохи румунської святкової музики. Оце записав ще на німий цифровик, а звук окремо на спеціяльну флешку (!), потім наклав, нормально вийшло навіть:Хто не фанатіє від народної музики, тому нагадаю румунський мега-хіт, який став мемом і вліз свого часу в мільйони вух від Канади до Японії:
Молдавський фолк-хардрок теж рулить. Думав забацати на мелодію звіт з останнього румунського гірського походу, але не на часі...Зі святом!
Tags: Mărţişor, Есть повод!, Моё агиттворчество, заграница
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 2 comments