"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan

"Як козаки комбригу танк подарували"

Історію про те, як бійці 128 бригади поцупили танк у терористів, екранізували в мультфільмі. Його автор - відомий художник та артист Юрій Журавель, оператор і монтаж - Олександр Майструк. У мультфільмі звучить пісня гурту OT VINTA "наші хлопці на війні..". Мультфільм   назвали "Як козаки комбригу танк подарували", і присвятили бійцям 128 закарпатської бригади, а саме Андрію Калініченку, Сергію Хорошковському, Володимиру Вознюку, Роману Смігородскому, Сергію Косаківському та Сергію Івановичу.
Мультфільм зняли на основі реальної історії:

"... цей танк більше тижня «кошмарив» бійців, обстрілюючи їх позиції. Знищити його вогнем артилерії не вдавалося - ворожа «семьдесятдвойка» з'являлася несподівано, робила один-два постріли і ховалася. За словами артилеристів, дістав він їх пристойно, прямо сил не було. Тоді наші зважилися на вилазку. О 2 годині ночі 6 сміливців пробралися на «сепарскую» територію і таки знайшли цей ненависний танк. Він стояв біля невеликого будиночка. Заходити в будинок хлопці не стали, щоб не піднімати шум. Серед артилеристів був механік-водій МТЛБ, він запропонував танк ... викрасти. Коли Т-72 заревів і рушив, наші бійці побачили, як горе-танкісти вискочили з будинку і в паніці розбіглися, хто куди. Напевно, подумали, що українці розстріляють будинок з гармати. На трофейному танку артилеристи успішно повернулися на свої позиції. На захопленій бойовій машині відразу ж повісили український прапор. Всередині знайшли документи (їх віддали кому треба) і російські сухпайки. Поки бійці використовують «семьдесятдвойку» як тягач - немає навідника, який міг би вести вогонь з гармати. Але сподіваються, що фахівця їм надішлють і тоді трофей приєднається до вогневої потужності їх батареї"

ПО-РУССКИ:
Историю о том, как бойцы 128 бригады украли танк у террористов, экранизировали в мультфильме. Его автор - известный художник и артист Юрий Журавель, оператор и монтаж - Александр Майструк. В мультфильме звучит песня группы OT VINTA "наши хлопцы на войне...".  Мультфильм назвали "Как козаки комбригу танк подарили", и посвятили бойцам 128 закарпатской бригады, а именно Андрею Калиниченко, Сергей Хорошковскому, Владимиру Вознюку, Роману Смигородскому, Сергею Косаковскому и Сергею Ивановичу.
Мультфильм сняли на основе реальной истории:

"... Этот танк более недели «кошмарил» бойцов, обстреливая их позиции. Уничтожить его огнем артиллерии не удавалось - враждебная «семьдесятдвойка» появлялась неожиданно, делала один-два выстрела и скрывалась. По словам артиллеристов, достал он их прилично, прямо сил не было. Тогда наши решились на вылазку. в 2:00 ночи 6 смельчаков пробрались на «сепарскую» территорию и таки нашли этот ненавистный танк. Он стоял у небольшого домика. Заходить в дом ребята не стали, чтобы не поднимать шум. Среди артиллеристов был механик-водитель МТЛБ, он предложил танк ... похитить. Когда Т-72 взревел и двинулся, наши бойцы увидели, как горе-танкисты выскочили из дома и в панике разбежались, кто куда. Наверное, подумали, что украинцы расстреляют дом из пушки. На трофейном танке артиллеристы успешно вернулись на свои позиции. На захваченной боевой машине сразу же повесили украинский флаг. Внутри нашли документы (их отдали кому надо) и российские сухпайки. Пока бойцы используют «семьдесятдвойку» как тягач - нет наводчика, который мог бы вести огонь из пушки. Но надеются, что специалиста им пришлют и тогда трофей присоединится к огневой мощи их батареи "Ну а це репортаж закарпатьского каналу "Тиса-1" про внесок берегівчан в нашу спільну неминучу перемогу:

Tags: Берегово, Пан Баклажан, Украинская Революция, мульти-культ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 8 comments